Skip to content

Catering dietetyczny dla każdego

Przepisem na długie i zdrowe życie jest urozmaicona dieta. Kluczem do sukcesu bowiem nie są głodówki, albo podejście wszystko, albo nic. Sposób odżywiania się powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z nas!

Samodzielne planowanie posiłków, zwłaszcza z wliczeniem zapotrzebowania kalorycznego oraz makroskładników, nie zawsze jest proste. Ale….nie musimy tego robić sami, znacznie łatwiej jest zaopatrzyć się w catering dietetyczny!
Przygotowane przez firmę boxy dietetyczne to doskonała opcja dla wszystkich zabieganych, zapracowanych, ale i też dla tych, którzy nie przepadają za wielogodzinnym gotowaniem.

Gotowe dania są nie tylko świeże i ułożone z lokalnych produktów, ale i odpowiednio spersonalizowane! Doskonała współpraca na linii dietetyk-kucharz to gwarancja zdrowia i smaku!
Specjaliści biorą pod uwagę takie czynniki, jak: ilość spożywanych posiłków, aktywność klienta, cel nadrzędny (redukcja/masa/poprawa zdrowia), alergie oraz preferencje żywieniowe. Dlatego catering dietetyczny to doskonała opcja zarówno dla wegetarian, jak i miłośników mięsa, czy ryb.

Już po miesiącu spożywania naszych gotowych dań zauważalne są zmiany! Włosy i skóra nabierają blasku, koncentracja się poprawia, a treningi są wydajniejsze! Wypróbuj i Ty! Postaw na zdrowie i boxy dietetyczne! Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a zyskasz figurę na lata!

Published inZdrowie